REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Mięczak zakaźny.
2 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
Witam nie wiem czy mogę się wtrącić bo mam pytanie nie dotyczące posta autora. Ale nie mogę znalesc zdjęcia ani informacji w internecie. Czy na żołędziu przy ujsciu cewki moczowej macie taka inna błonę, jakby kulkę/ pęcherz. Bardziej przezroczysta jaśniejsza. Od zawsze tak miałem raczej nie zwracałem uwagi myślałem że to normalna budowa penisa ( dlatego szukałem w internecie ale nie ma nigdzie zdjęć tylko obrazki edukacyjne") dopóki moja dziewczyna się nie przyjrzała i coś zaczęła myśleć że nie wiedziała że penisy coś takiego mają :D i zacząłem się zastanawiać czy taka jest po prostu budowa czy coś u mnie nie tak. To nie żaden guz, nie boli ani nic. Myślałem zawsze że to coś z cewka czy coś :D
6 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
/ gość
Przeciwciala mowia o tym czy miales kontakt z dziadostwem mogles to wyleczyc lub nie z czasem wartosci spadna o ile wyleczyles. Jesli masz charakterystyczne objawy dla chlamydi np zapalenie najadrzy lub cewki moczowej i musisz to leczyc dalej. Hsv nie wyleczysz do konca zycia bedziesz nosicielem. Mozesz zmniejszac ryzyko zakazenia lekami poczytaj.
2 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
Też to mam, ale po wypowiedziach większości tutaj zgromadzonych podejrzewam, że to normalne. Dużo się masturbujecie/masturbowaliśche?
53 komentarz ostatni 3 miesiące temu
 
/ gość
https://iv.pl/image/GIZLCJE https://iv.pl/image/GIZLRrb https://iv.pl/image/GIZLSkT https://iv.pl/image/GIZLhpU https://iv.pl/image/GIZLLGn https://iv.pl/image/GIZLXL3 Zdjęcia
2 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
powodem dolegliwości okazało się naderwane wędzidełko napletka. Mocz podrażniał ranę. a przez to że przebiega ono wzdłuż cewki moczowej można było pomylić z pieczeniem cewki.
2 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
Czemu w tym super kraju jak coś ktoś wyleczy to nigdy nie da znać w jaki sposób.
4 komentarz ostatni miesiąc temu
 
/ gość
Najpierw trzeba odpowiedzieć na kilka pytań: - kiedy się pojawiły - czy miały związek z kontaktem seksualnym. Obie ww. choroby są do wykluczenia. Wokół korony penisa nie widzę innych grudek perlistych, które zazwyczaj występują w większej ilości, więc sugerowałbym kłykciny - trzeba obserwować, czy wzrastają.
2 komentarz ostatni 8 miesięcy temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: