Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Ja z mojej strony mogę powiedzieć że to około 50% mężczyzn ma coś takiego Ja też takie coś mam i ja to zawsze traktowałem zanim się nie dowiedziałem że to jest praktycznie naturalne bo występuje u co drugiej trzeciej osoby to przynajmniej mówię Chociaż jak ktoś się mówi przysłowiowo przynajmniej laskę lepiej wydrapie jak wyjdę z seksu uprawiał z nią ale to jest zupełnie normalne to nie są tak jak kolega powyżej napisał łojotokowe zajęcia tylko to normalnie się utrzymuje na penisie i to już tak będziesz miał cały czas równomiernie do końca życia Chyba że dermatolodzy w tej chwili bo ja to parę lat temu się interesowałem mają jakieś na to sposoby ale lepiej jak wszystko działa i jest dobrze to nie ruszać i tyle Pozdrawiam
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam zauwazylem na penisie takie jak by pryszcze, grudki, podczas uciku jest bolesne, nie swędzi, wyskoczylo 2 dni temu, prosze o porade co to moze byc, :-[
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
Witam. Kończę temat jak obiecałem. U mnie było identycznie ale nic nie działało.. 3 antybiotyki , leki przeciwwirusowe, Trioxal itp. Triderm , Travocort itp Teraz już mam nauczkę żeby nie leczyć się samemu. Poszedłem do dermatologa po wizytach online, i u urologa które nic nie dały. Okazało się że mam poparzenie żołędzia od tych wszystkich maści. 3-4 tygodnie leczenia czyli chodzenia z odsłoniętym napletkiem i smarowanie maści na skórę atopową i regenerujące. Jest prawie 2 tydzień i widać już znaczną poprawę. Tak że uczulam Panów na bardzo ostrożne stosowaniem czegokolwiek na żołędzia. Żółta maź to po prostu żółta ropa jak z rany. Wiadomo że każdy przypadek jest inny. Ale u mnie tak się skończyło. Acha od dermatolog wiem że jak używamy maści na żołędzia trzeba z nim chodzić odsłoniętym aż maść się wchłonie. A tak kisi się wszystko pod skórą. To tak dla przestrogi i życzę wszystkim zdrowia.
29 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry, objawy z jakimi się borykam to pojawiające się raz na kilka miesięcy zaczerwieniona końcówka penisa do tego swędzenie okolic intymnych. Znacznie częściej symetryczny ból stawów łokciowych i bóle głowy. Zrobiłem badanie ogólne moczu, posiew, badanie krwi, ale nic nie wykazały. Będę wdzięczny za podpowiedź co to jest i co można z tym zrobić..
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Wiadomo co było przyczyną?
5 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Proszę o pomoc
3 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Trzeba zrobić wymaz z tego i pod mikroskop, bo przez antybiotyki testy będą wychodzić ujemne nawet jak masz kiłę. Mam podobny problem, dziwaczne objawy od 3 miesięcy, 22 testy zrobione, wszystkie jakie są dostępne i wszystko ujemne, ale ja też nie miałem takiego wrzodu pod wymaz.
17 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: