Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Duac nie działa, najgorszy błąd mojego życia wydając fortune na ten ch... lek. Absolutnie odradzam kupowania tego każdej osobie która próbuje się uporać z trądzikiem. Najgorszy lek w historii jaki widziałem, jedyne co dał to wyżarł plamy na pościeli i wciągnął mase pieniędzy. Lek nie działa a wręcz szkodzi.
97 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Pojawiło mi się coś takiego prawie 2 dni temu. Na początku były to przezroczyste wystające kropki lecz szybko przerodziło sie w to coś na zdjęciu. Na poczatku strasznie swedzialo a teraz tylko lekko przy dotyku ale ogólnie mocno boli. Do tego pojawiło sie duze zaczerwienie oraz odchodzi od tego czerwona bolesna linia ktora jest za nadgarstek. Strasznie to dziwne. Dermatolog dziś w sumie nic nie powiedział i przepisał antybiotyki a ja sie martwie ze mogą nie pomóc :-[ Zna się ktoś bardziej i wie co to może być?[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/23e6a2d01ff3fa95f55102ee7f7b7c97.jpg[/img][img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/85c99153da1fad979c471458a4de377a.jpg[/img]
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Pomocy
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Ja również mam po ciąży się nasiliła ich ilość i jakby troszkę większe się zrobiły . U mnie ramiona sypane całe . Na obecną chwilę nie mam pojęcia co to jest myślę nad wybraniem się do dermatologa
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam, Bardzo proszę o kontakt Panią maarciaxxx. Mam taką samą plamkę,
4 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Cześć. Z tej strony Michał. Chciałem prosić o poradę w stosowaniu kwasów. Mam cerę dojrzałą, tłustą, z dużą skłonnością do zaskórników ale jednocześnie odporną na podrażnienia. Po zgłębieniu tematu zacząłem stosować kwasy: salicylowy 2%, glikolowy 10%, niacynamid 15%, witaminę C 15% i skwalan. Moja skóra świetnie na nie reaguje, ale czytałem ostatnio żeby nie łączyć ze sobą kwasów AHA i BHA itp. Stąd moje pytanie o system stosowania. Czy nie łączyć znaczy wogle nie używać w tym samym czasie? Czy może to być system, że każdego dnia wieczorem używam jednego preparatu (powiedzmy pon. salicylowy, wt. glikolowy, śr. niacynamid itd.)? Czy na przykład każdy środek stosować przez tydzień i potem kolejny i tak na zmianę? Czy wogóle jeszcze inaczej? Niestety poza tym żeby nie łączyć tych składników nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie - wierzę, że tu znajdę fachową pomoc wśród doświadczonych Użytkowniczek :) Pozdrawiam serdecznie!
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Ja miałem ten sam problem przez lata. Żaden lekarz mi nie pomógł. Sterydy, specjalne maście... wszystko na nic. Pomyślałem że odkaże sobie pośladki spirytusem...i pomogło. Najpierw dwa, trzy dni pod rząd raz dziennie, potem co trzeci dzień zapobiegawczo. Problemu od roku nie mam. Piszę żeby pomóc.
47 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Mam ten sam problem … czym sobie Pani pomogła ?
6 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: