REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

Prosaki na żołędziu?
4 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
Witam. Mam podobny problem. Powinienem udać się do dermatologa? [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/134e158a095c03949522c690ad1f3221.jpeg[/img]
24 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
/ gość
kłykciny usuwa się płynem Condylina, kremem Aldara albo wymraża
8 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
[CYTAT]Gość 2022-12-25 11:27:02 Dlaczego temat umieszczony jest w dziale wenerologicznym? Ww. wysypka niekoniecznie jest związana z czynnikami zakaźnymi.[/CYTAT] Mam to już od miesiąca nie wiem co robic.
3 komentarz ostatni 5 miesięcy temu
 
/ gość
[CYTAT]Gość 2022-10-31 21:25:54 Bez żadnych widocznych nieprawidłowości. Są widoczne sploty żylne.[/CYTAT] https://www.forumdermatologiczne.pl/forum/dziwna-narosl/watek/1560157/1.html Jeśli nie masz nic przeciwko, podesłałam tez zdj dziwnej narośli w miejscu intymnym, albo mojej schizy. Nie musisz na to patrzyć jeśli nie chcesz. Dziękuje za odpowiedz :)
3 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
/ gość
3 komentarz ostatni 2 miesiące temu
 
/ gość

Witam, Od 5 miesięcy staram się pozbyć widocznej czerwonej plamki na żołędziu penisa. Jest ona stałej wielkości, nie boli ani nie swędzi, raz jest bardziej czerwona raz mniej, żołądź jest suchy, ale sama plamka jest o gładkiej, świecącej powierzchni. Z problemem udałem się do urologa, który przepisał lek przeciwzapalno-grzybiczy oraz kazał smarować maścią nagietkową. Zaczerwienienie nie zmalało i zostałem skierowany do dermatologa, który przepisał mi leki przeciwgrzybicze - antybiotyk Azithromycin Aurovitas, Myconafine w tabletkach oraz Nystanine w zawiesinie. Na ten moment dalej brak poprawy po stosowaniu leczenia od dermatologa. Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem? Jedyne co podobnego udało mi się znaleźć, to ten wpis, który nie ma niestety odpowiedzi - https://forumdermatologiczne.pl/forum/pytanie-o-zoladz/watek/1439840/1 Dodam, że na żołędziu mam jakby takie podłużne "wżerki" w głąb skóry oraz białą kropeczke przy wędzidełku i nie wiem, czy ma to może jakieś znaczenie z zaczerwienieniem. Czy może być to HPV (jestem prawiczkiem, ale wydaje mi się że na żołędziu mam słabo widoczne, płaskie krostki [kłykciny?]) lub Erytroplazja Queyrata? Naczytałem się troszkę w internecie, i już odchodze od zmysłów... Dorzucam na dole fotki Z góry dziękuję za pomoc :-)

2 komentarz ostatni 7 dni temu
 
Norton , czy Tobie pojawiają się one w tych samych miejscach po usunięciu czy w różnych?
4 komentarz ostatni 24 dni temu
 
/ gość