Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam. Kończę temat jak obiecałem. U mnie było identycznie ale nic nie działało.. 3 antybiotyki , leki przeciwwirusowe, Trioxal itp. Triderm , Travocort itp Teraz już mam nauczkę żeby nie leczyć się samemu. Poszedłem do dermatologa po wizytach online, i u urologa które nic nie dały. Okazało się że mam poparzenie żołędzia od tych wszystkich maści. 3-4 tygodnie leczenia czyli chodzenia z odsłoniętym napletkiem i smarowanie maści na skórę atopową i regenerujące. Jest prawie 2 tydzień i widać już znaczną poprawę. Tak że uczulam Panów na bardzo ostrożne stosowaniem czegokolwiek na żołędzia. Żółta maź to po prostu żółta ropa jak z rany. Wiadomo że każdy przypadek jest inny. Ale u mnie tak się skończyło. Acha od dermatolog wiem że jak używamy maści na żołędzia trzeba z nim chodzić odsłoniętym aż maść się wchłonie. A tak kisi się wszystko pod skórą. To tak dla przestrogi i życzę wszystkim zdrowia.
29 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam. Mam pewien problem. Uprawiałem przygodny seks. Oczywiście zabezpieczylem sie prezerwatywa, ale uprawiałem również seks oralny. Miało to miejsce pod koniec marca. Jakiś czas temu w ustach zrobiła mi się krostka taka jak na zdjęciu. Czy można wstępnie sklasyfikowac co to za zmiana? Dziękuję za wszelką pomoc.
1 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Witam, mam od kilku lat grudki na penisie, nie boli i nie swędzi, co to może być? Czy ktoś ma coś podobnego? Proszę o pomoc
1 komentarz
ostatni 5 dni temu  
/ gość
Jeszcze jedno zdjęcie
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Cześć, Dziś zauważyłem czerwoną plamkę na penisie. Proszę o podpowiedź co to może być. Grzybica? Kiła?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Miałem coś takiego, samo zeszło po 2-3 miesiącach
16 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
2 komentarz
ostatni 6 dni temu  
/ gość
Hej w załączniku zdjęcia. Co to jest ? Jak leczyc ? Jest już na 2 paznokciach
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Reklama: