Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

5 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Wyglada na opryszczkę Hsv
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
What is this please?
3 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam, Od 5 miesięcy staram się pozbyć widocznej czerwonej plamki na żołędziu penisa. Jest ona stałej wielkości, nie boli ani nie swędzi, raz jest bardziej czerwona raz mniej, żołądź jest suchy, ale sama plamka jest o gładkiej, świecącej powierzchni. Z problemem udałem się do urologa, który przepisał lek przeciwzapalno-grzybiczy oraz kazał smarować maścią nagietkową. Zaczerwienienie nie zmalało i zostałem skierowany do dermatologa, który przepisał mi leki przeciwgrzybicze - antybiotyk Azithromycin Aurovitas, Myconafine w tabletkach oraz Nystanine w zawiesinie. Na ten moment dalej brak poprawy po stosowaniu leczenia od dermatologa. Czy ktoś może spotkał się z podobnym problemem? Jedyne co podobnego udało mi się znaleźć, to ten wpis, który nie ma niestety odpowiedzi - https://forumdermatologiczne.pl/forum/pytanie-o-zoladz/watek/1439840/1 Dodam, że na żołędziu mam jakby takie podłużne "wżerki" w głąb skóry oraz białą kropeczke przy wędzidełku i nie wiem, czy ma to może jakieś znaczenie z zaczerwienieniem. Czy może być to HPV (jestem prawiczkiem, ale wydaje mi się że na żołędziu mam słabo widoczne, płaskie krostki [kłykciny?]) lub Erytroplazja Queyrata? Naczytałem się troszkę w internecie, i już odchodze od zmysłów... Dorzucam na dole fotki Z góry dziękuję za pomoc :-)
2 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/fecd50a84c590c2a4baf38368fe75286.jpg[/img] Co się dzieje? Jak to leczyć? Czuć spotęgowany zapach starego sera i jest to już od dłuższego czasu. Z góry dziękuję za radę!
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Norton , czy Tobie pojawiają się one w tych samych miejscach po usunięciu czy w różnych?
4 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witam robiłam badania krwi i było tam badanie na chlamydie wyszło mi ono dodatnie to znaczy przeciwciała igg mój wynik 25,27 RU/ml. Nigdy nie miałam żadnych objawów od zakażenia mogło minąć jakieś 6 lat jestem w kropce co ja mam robić czy coś mi grozi co oznacza ten wynik
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Jeżeli nie ma ewidentnego związku ze stosunkiem seksualnym i możliwością transmisji chorób wenerycznych, to najbardziej prawdopodobne jest 1. Lichen sclerosus (obserwować czy zmiana nie rośnie). 2. Bielactwo nabyte.
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: