REKLAMA:
Skóra
Wątki: 2676

Wiele czynników wpływa na kondycję skóry. Tutaj znajdziesz informację o chorobach skóry - chcesz zasięgnąć opinii lub masz doświadczenia, które pomogą innym? Napisz

Twarz
Wątki: 763

Problemy skóry twarzy są powszechne. Borykają się z nimi nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Masz kłopoty z cerą, leczysz się u dermatologa, zależy Ci na opiniach i radach innych? To forum jest dla Ciebie.

Choroby weneryczne
Wątki: 477

Choroby weneryczne to choroby przenoszone drogą płciową. Jest to wstydliwy i trudny temat. Na forum możesz otrzymać wsparcie - napisz jeśli masz problem, albo potrzebujesz rady.

Infekcje grzybicze
Wątki: 263

Mini strona poświęcona problemowi grzybicy. wymień się doświadczeniami w walce z grzybicą, zadaj pytanie osobom, które mają na jej temat wiedzę.

Włosy
Wątki: 180

Skóra głowy to bardzo wrażliwe miejsce, narażone na wiele niebezpieczeństw. Jeśli masz problemy, chcesz uzyskać rady lub podzielić się swoimi doświadczeniami, napisz.

Czas na relaks
Wątki: 101

Porozmawiaj o tym co warto robić w wolnej chwili. Jak relaksować się w domu? Jak aktywne spędzać czas? Tu dowiesz się wszystkeigo.

Alergie
Wątki: 92

Wymnieniaj się informacjami na temat alergii kontaktowej. Objawy, rozpoznanie i sposoby leczenia. Zapraszamy do dyskusji na forum.

REKLAMA: