Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Mam podobne. Czy to są prosaki albo plamki fordycea?
3 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Mi pojawiło się takie same coś na nadgarstku z krostkami od dłuższego czasu nie chce zniknąć
8 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
W jakim jesteś wieku? Czy występowało to wcześniej?
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam zauważyłem plamę na pachwinie. Plama nie swędzi nie boli. Zauważyłem ja dwa tygodnie temu i nie zwiększa się ani nie zmniejsza co to może być
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
4 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 20-11-2025, 16:27:01 Hej . Kilka dni temu pojawiła sie ok 5cm plamka na szyi , nie swędziała i wyglądała jakbym sie zadrapałam. Nic z tym nie robiłam bo ani nie bolało ani nie swędziało aż do wczoraj. Zaczęło swędzieć i z małej plamki zrobiła sie jakby większa plama w obrębie szyi w dodatku swędzi i jak smaruje kremem to lekko szczypie. Co to moze byc ? Lekarz dopiero we wtorek niestety wcześniej brak miejsc. [/CYTAT]
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 24-05-2025, 20:06:12 Cześć. Dziś zauważyłem przy odbycie krostke. Dodam że nie mam jelita grubego. Ileostomia na stałe. Co to może być. Pozdrawiam[/CYTAT]
3 komentarz
ostatni 13 dni temu  
/ gość
Hej, udalo ci sie to wyleczyc?
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: