Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam Wczoraj wpadlam na pomysl by obehrzec swoje wszystkie pieprzyki na ciele a troche ich mam i takim sposobem na plecach znalazlam takie coś, rzucilo mi sie w oczy bo byli troche ciemniejsze niz inne moje znamiona czy pieprzyki , wizyte u dermatologa mam za 2 dni ale do tego czasu chyba zejde ze stachu , boje sie ze to czerniak , zmiana ma ok 4 mm dlugosci, nie boli , nie swedzi , nie krwawi , jest troxhe wypukla ale o gladkiej strukturze , przy powiekszeniu zdjecia wifoczny jest ciemniejszy srodek i jaśniejsze brzegi , bardzo prosze o jakas pomoc
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
To ja też mam i nie wiem co to. Ogarnął już to ktoś?
6 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
U mnie to była alergia na nikiel
4 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Czy to ospa? Jeśli nie, co to może być? Jest na kończynach górnych i dolnych, pośladku.
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
takie cos mi ostatnio wyskoczylo rozna sie od tych cebylek co mozna je wycisnac bo jej sie nie da wycisnac ma odbarwienie w okol
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Pytanie co z rękami i stopami jeżeli na rękach i stopach pojawiają się kroski wypełnione cieczą które swędzą to jest to świeżb. Strasznie dużo osób zaczyna chorować na to w tym ja. Aktualnie jestem w fazie leczenia tysiąc maści mi przepisano i nic mi nie dają.
5 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry, w pierwszych dniach lipca na skutek całego dnia ekspozycji na słońce opaliłam skórę ramion, rąk, dekoltu i nóg. Początkowo opalenizna była dość mocno zaczerwieniona, ale bez cech typowych dla oparzeń słonecznych (nie bolała przy dotyku, nie czułam swędzenia). Po kilku dniach opalenizna przybrała dość fajny, brązowy kolor, jednak po około 10 dniach po ekspozycji zaczęła się mocno łuszczyć. Nawilżałam skórę masłem do ciała licząc na to, że potrwa to kilka dni, jednak mijają prawie 3 tygodnie a skóra schodzi coraz większymi płatami prawie w każdym miejscu, które miało kontakt ze słońcem. W internecie przeczytałam, że proces łuszczenia obejmuje około 7 dni po opalaniu, jednak u mnie wciąż nie zapowiada się na jego koniec. Czy powinnam się martwić i zgłosić do lekarza? O czym może to świadczyć? Mam wrażenie, że smarowanie skóry jeszcze bardziej pogarsza sprawę, a martwego naskórka jest coraz więcej.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry, od 2 jakoś tygodni mam dziwną grudkę, wrzód na penisie i nie wiem czy się martwić. Ostatni seks oralny bez zabezpieczenia jednorazowo uprawiałem wiele miesięcy temu, ostatni był w zabezpieczeniu. Co to może być?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: