Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

3 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Toć ta maść jest na co innego a nie pękające paznokcie, kolejny komentarz który podaje błędne informacje. Zastosowanie maści solcoseryl małych ran, źle gojących się ran, wrzodów pochodzenia żylnego, blizn pooparzeniowych, oparzeń I° i II°, odmrożeń, odleżyn, zmian troficznych u osób ze schorzeniami zarostowymi tętnic, popromiennych uszkodzeń skóry, miejsc po pobraniu skóry do przeszczepów, rozległych przeszczepów siatkowych skóry.
4 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam, pojawiło się na palcu, nie boli, nie swędzi, tylko jest. Proszę o odpowiedź na [email protected] DZIĘKUJĘ
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Dzień dobry, w pierwszych dniach lipca na skutek całego dnia ekspozycji na słońce opaliłam skórę ramion, rąk, dekoltu i nóg. Początkowo opalenizna była dość mocno zaczerwieniona, ale bez cech typowych dla oparzeń słonecznych (nie bolała przy dotyku, nie czułam swędzenia). Po kilku dniach opalenizna przybrała dość fajny, brązowy kolor, jednak po około 10 dniach po ekspozycji zaczęła się mocno łuszczyć. Nawilżałam skórę masłem do ciała licząc na to, że potrwa to kilka dni, jednak mijają prawie 3 tygodnie a skóra schodzi coraz większymi płatami prawie w każdym miejscu, które miało kontakt ze słońcem. W internecie przeczytałam, że proces łuszczenia obejmuje około 7 dni po opalaniu, jednak u mnie wciąż nie zapowiada się na jego koniec. Czy powinnam się martwić i zgłosić do lekarza? O czym może to świadczyć? Mam wrażenie, że smarowanie skóry jeszcze bardziej pogarsza sprawę, a martwego naskórka jest coraz więcej.
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
"Mam atopowe zapalenie skóry od kilku lat, przeprowadziłem się do Wrocławia, a koleżanka poleciła dermatologa w klinice doctorpro.pl. Na stronie zapoznałem się z artykułem: https://doctorpro.pl/wroclaw/services/dermatology/treatment-of-dermatitis i postanowiłem umówić się na wizytę. W klinice obejrzała mnie doskonała dermatolog, zleciła badanie i na jego podstawie rozpoczęła leczenie. Teraz czuję się znacznie lepiej. Świetna klinika, polecam wszystkim!
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Jest równy,to ja wyginala dla zdjęcia.
4 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Witam. Mam bardzo duże dziury skórne na penisie czy można to wyleczyć jakoś naturalnie lub maścią ?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
Dla mnie wyglada to jak włókniak. One nie bolą, ale czasem kiedy urosną , trzeba je usunąć.Miałam z tyłu uda i przy siadaniu czasem mnie bolał-został wycięty chirurgicznie.
7 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: