Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Nie wiem czy wstawiam to w dobry wątek także z góry przepraszam. Od jakiegoś miesiąca mam na jednym sutku taką białą krostkę. Jest cały czas takiej samej wielkości a nic nie boli tylko czasem swędzi. Co to może być bo nie wiem czy to nie jest jakaś bzdura i nie chce odrazu iść do lekarza
1 komentarz
ostatni 18 dni temu  
Problem polega na tym ze od roku tak dziwnie mi rośnie paznokieć i ma taki żółtawy kolor robiłem badania na grzybice dwukrotnie i nie mam https://zapodaj.net/plik-0XTz8oVxcs
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
Witaj. To już trochę lat, bardzo Ci współczuję dolegliwości, czy dowiedziałeś się co Ci jest..? Czujesz się lepiej...? M.
20 komentarz
ostatni 22 dni temu  
/ gość
Przereklamowana metoda. To zwykła lupa w bardzo dużym powiększeniu. Właśnie byłam na prywatnej wizycie u dermatologa, bo chciałam potwierdzić diagnozę postawioną u lekarza z NFZ. Niepotrzebnie wydałam pieniądze, bo diagnoza się potwierdziła. Masowo zaczęły wypadać mi włosy po przejściu Covida.
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam od dłuższego czasu zmagam się z wypryskami na skórze głowy. Antybiotyk pomógł na czas stosowania (3 miesiące). Problem cały czas nawraca w różnych miejscach na głowie. Co to może być jak sobie z tym poradzić?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Witam czy okazało się co to jest? Ponieważ mój narzyczony ma to samo.
4 komentarz
ostatni 15 dni temu  
/ gość
I był Pan z tym u lekarza?
25 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
2 komentarz
ostatni 9 dni temu  
/ gość
Reklama: