Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Zapomniałem o 6 punkcie 6. Dodaj do diety więcej błonnika, który przeczyszcza jelita i sprawia, że wchłaniają one więcej witamin - Makarony pełnoziarniste, chleby razowe, płatki owsiane i wiele innych Załączam jeszcze zdjęcie jak łatwo przygotować sobie witaminy do suplementacji - kupujesz pudełko z przegródkami i codziennie wieczorem połykasz wszystko na raz.
12 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Dzień dobry, 5 lat temu miałem na piętach keratolizę dziobatą, obecnie nawróciła mi. Czy są jakieś skuteczne leki bez recepty na to? 5 lat temu byłem u dermatologa który mi przepisał 3 składnikową maść do zrobienia w aptece. Tym razem jednak nie mam dostępu do lekarza. Od kilku dni odkażam alkoholem 96%.
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Cześć, czy ktoś mógłby poradzić czy to grzybica, uderzenie, czy może za bardzo obcięty paznokieć?
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
Hej w załączniku zdjęcia. Co to jest ? Jak leczyc ? Jest już na 2 paznokciach
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 17-06-2024, 19:23:55 Cześć, przejrzałem wszystkie możliwe choroby skóry głowy i żaden nie pokrywa się całkowicie z moim przypadkiem. Zawsze myślałem że to zwykły suchy lupiez bo sypie się i zostaje na ubraniach ale w lato skleja mi wlosy na długości aż czasem ciężko je rozczesać. Zmiany zaczynają się takjakby od połowy glowy w dół z czego u góry są bardziej tłuste a za uszami sucha skorupa. Szampony przeciwlupiezowe nie działają.[/CYTAT]
2 komentarz
ostatni 25 dni temu  
/ gość
Witam od dłuższego czasu zmagam się z wypryskami na skórze głowy. Antybiotyk pomógł na czas stosowania (3 miesiące). Problem cały czas nawraca w różnych miejscach na głowie. Co to może być jak sobie z tym poradzić?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Witam czy okazało się co to jest? Ponieważ mój narzyczony ma to samo.
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość