Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

[CYTAT] gość 13-09-2020, 21:42:10 Witam, pisze z zapytaniem co to za plamki na skórze głowy?[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/5403a39e182c017f8110f89f706f5f9e.jpeg[/img][/CYTAT]
3 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Cześć, Mam dokładnie ten sam problem po wizycie właśnie w lesie, identyczne objawy, nawet układ na skórze jest podobny. Byłem u dermatologa i stwierdził że to alergia. Czekam na testy. Czy Tobie się udało pozbyć tego cholerstwa ?
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Kłykciny kończyste hpv choroba weneryczna trzeba leczyć i nie współżyć
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Co to jest? Świąd głowy nie do opanowania, mam ochotę się obedrzeć ze skóry bo na chwilę przynosi mi to ulgę,leci mi łupież przy drapaniu, mam jakieś bruzdy na głowie wyczuwalne pod palcem, czasem jak dotykam tych punktów to jakaś maź mi zostaje na palcu. Męczę się z tym czymś o kilku dni. Zwariować idzie! Tak swędzi i boli jednocześnie skóra głowy ☹️
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam Panów wypowiem się na temat właśnie takich przypadków na własnym przykładzie może komuś pomogę . Poszedłem do Urologa z zaczerwieniem moja wina nie powinienem z takiego błachego powodu iść lecz lepiej zapobiegać niż później żałować . W moim przypadku żałuję że poszedłem . Lekarz przepisał mi pimafucort lek który nie powinien być przepisywany na tak delikatne miejsce ,powinien być zakazany .Wracając do tematu skutki uboczne wypaliło mi naskórek rany ,nawet krew potrafiła lecieć ,piekekło niesamowicie ,ropiało . Poszedłem do 2 urologa kazał nic nie stosować tylko moczyć w rumianku jak również przyjmować Uroner D tabletki . Moczylem 2 dni i pomyslałem sobie w jaki sposób ma to się zagoić skoro ciągle jest moczone ,rany potrzebują by było sucho . Więc przestałem moczyć przez 2 dni ciągle trzymałem go odkrytego nawet zrobiłem sobie specjalny opatrunek by żołedz by ciągle odkryty . Rany powoli się goliły lecz nie do końca ,więc pomyślałem sobie że sam przetestuje coś innego i pomyślałem ,dzieci ,niemowlęta odparzają pośladki na takie rzeczy stosuje się mąkę domowy sposób albo najprostszy znany lek jakim jest Alantan zielony . Nie uporałem się jeszcze bo stosuje go zaledwie 2 dni ale widzę duża poprawę widzę że się goi i szczerze polecam spróbować nic was to nie kosztuje a patrząc jak się goi u mnie polecam spróbować . A jeśli chodzi o lekarzy tych wszystkich to nie słuchajcie co oni mówią przepisują lepiej się zastanowić 2 razy babci zapytać stare domowe sposoby lepiej pomogą niż płacić prywatnie za wizytę ,leki które powinny pomóc a tylko szkodzą Pozdrawiam
4 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Zdjęcie zmiany
3 komentarz
ostatni 9 dni temu  
/ gość
Nie jedzcie sałatki u mnie się to nasila jak się zje mieszane warzywa. A jak nie jem to w miarę przysycha nawet znika. Owoce z witaminą C jem wtedy prawie znika. I tyle.
12 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Czy to grzybica pachwin ? wcześniej lekko swędziała używałem kremu ale teraz piecze i nieprzyjemnie pachnie
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: