Reklama:

Innowacyjne leczenie niklowej alergii kontaktowej

01-05-2018,
lek. Michał Marciniak

Ten tekst przeczytasz w 3 min.

Innowacyjne leczenie niklowej alergii kontaktowej

panthermedia

Swędzenie ciała

Osoby cierpiące z powodu alergicznego kontaktowego zapalenia skóry (Alergic Contact Dermatitis, ACD) wywoływanego przez nikiel w końcu mogą odetchnąć z ulgą! Na rynku farmaceutyczno-kosmetycznym pojawił się specyfik, którego wstępne badania nad skutecznością w neutralizowaniu objawów ACD mogą napawać prawdziwym optymizmem. Dodatkowo dla nas wszystkich, Polaków, może być to powód do dumy – preparat opatentowany przez Polską Akademię Nauk może przyczynić się do poprawy jakości życia wielu milionów ludzi na całym świecie. Jak doszło do tego odkrycia?

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Alergie

Plamy, przebarwienia na dloni
Dzień dobry witam wszystkich mam taki problem Gdy jest ciepło wilgotno nawierzchni wierzchniej stronie mojej ręki dłoni pojawiają się czerwone plamy gdy na przykład idę spać i ona znikają gdy jest ch...
gość
Forum: Skóra
Wysypka skórna
Witam. Mam 29 lat, jestem kobietą. Od tygodnia męczy mnie wysypka skórna. Najbardziej na rękach i tułowiu. W niewielkiej ilości na nogach. Strasznie swędzi. Każdy lekarz mówi co innego. Czy ktoś ...
gość
Forum: Skóra
Pieprzyk
Dzień dobry chciałabym prosić o pomoc przesłałam zdjęcie swojego pieprzyka na plecach, Czy według państwa wygląda to na coś groźnego?
gość
Forum: Skóra
Bąble na palcach
Od jakiegoś czasu mam takie dziwne "bąble" na palcach. Co to może być?
gość
Forum: Skóra
Dziwny pieprzyk
Mam 16 lat, pieprzyk mam chyba od zawsze. Lecz ostatnio wydaje mi się że ściemniał. Proszę o pomoc z weryfikacją czy on jest złośliwy.
gość
Forum: Skóra
Krostki wyczuwalne przy dotyku
Witam, mam krotki których prawie nie widać jednak są wyczuwalne pod palcami. Mam je na udach, tylniej ich części i brzuchu, mniej na przedramionach. Co to me być?
Reklama:
Reklama: