Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam od dłuższego czasu mam takie krostki na penisie i na dole żołędzia mam jakby kolor fioletowy? nie boli mnie to ani nic czytałem że nie da się nic z tym zrobić jednak z kwestii wizualnych chciałem spytać czy jest coś na to co to załagodzi? dodam że często mam też wysuszonego żołędzia co na to można zrobić ?
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Niestety trzeba otciąć penisa
4 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Hej, ja przy pojedynczej zmianie musiałam udać się do dermatologa na krioterapię - apteczne produkty nie działały. Wystarczyło parę wizyt na fundusz i od ponad roku mam spokój. Na basenie polecam stawiać klapki jak najbliżej basenu by minimalizować kontakt gołej stopy z wilgotną powierzchnią. Część osób poleca też omijać te brodziki "odkażające stopy", podobno tam największa szansa na złapanie kurzajek. Pozdrawiam i powodzenia w leczeniu
4 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Bym go olizał jak lizaka
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
7 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
49 komentarz
ostatni 13 godzin temu  
/ gość
4 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 12-07-2024, 03:59:12 A to wam na co wygląda? Był stosunek w niedzielę oralny i zwykły od tamtej pory czułam mocne swędzenie okolic intymnych w poniedziałek zakupiłam maść clotrinazolum i smarowałam odrobinę pomogło potem w nocy z wtorku na środę wzięłam clotidal max, swędzenie i ból mocno ustąpił a do teraz mam różowe upławy z pochwy. Jednak mimo wszystko to zaczerwienienie i uczucie swędzenia jest. Cały czas smaruje maścią clotrimazolum. Czy to grzybica? A może jakaś choroba weneryczna bardzo się stresuje? Dodam, że stosunek był w prezerwatywie. I mam dostać okres na dniach. [/CYTAT]
8 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: