Cześć,
Mam dokładnie ten sam problem po wizycie właśnie w lesie, identyczne objawy, nawet układ na skórze jest podobny.
Byłem u dermatologa i stwierdził że to alergia. Czekam na testy.
Czy Tobie się udało pozbyć tego cholerstwa ?
Pan który napisał aby użyć jodyny miał 100% racji , pozbyłem się problemu po 2 użyciach . Wcześniej wydałem z 2tys na lekarzy i inne specyfiki które nie pomogły a jodyna to najlepsze, najtańsze i skuteczne rozwiązanie.
Mam taką cienka biała kreskę od ponad 10 lat. Kiedyś przycisnąłem sobie skórki na początku paznokci i uszkodziłem sobie mieszek czy jak to się tam nazywa i mam taką kreskę . Nic ci się nie stało. Mój dziadek miał taką kreskę całe życie na kciuku i przeżył 87 lat więc nie słuchaj że to jakieś raki. Gorzej jak ta miał czarną kreskę to leć do dermatologa.