REKLAMA:
REKLAMA:
REKLAMA:

Popularne na forum

[CYTAT]Gość 2022-11-26 00:29:16 Hemoroid.Jeżeli boli to maść na hemoroidy na wstępie pomoże .Ból zniknie i rozmiar się zmniejszy a jeżeli chodzi o dyskomfort to będzie się pojawiało lekkie swędzenie przy zmianie ciśnienia krwi i zmianach pogodowych.Ograniczyć wysiłek,kawę,dbać o higienę.[/CYTAT] Dziękuje za odpowiedz :)
5 komentarz ostatni 6 miesięcy temu
 
/ gość
Jak załączyć zdjęcie?
2 komentarz ostatni 21 dni temu
 
/ gość
Mój syn 5 lat ma podobną wysypkę lekarze nie wiedzą co to jest smaruje fenistilem i maścią grzybicza raz są bardzo czerwone a raz mało widoczne co to jest ?
7 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
/ gość
Witam mam problem z. czernowymi plamami wokół nosa jak się ich pozbyć Najczęściej pojawiają się wiosną zima
10 komentarz ostatni 7 miesięcy temu
 
/ gość
Poszukuje kontaktu do profesora Łukasza Matusiak dermatolog z Wrocławia ! Wiem że przyjmuje na ul Ślicznej 13 ale kontaktu nie mam!
2 komentarz ostatni miesiąc temu
 
/ gość
Pojawiło mi się coś takiego prawie 2 dni temu. Na początku były to przezroczyste wystające kropki lecz szybko przerodziło sie w to coś na zdjęciu. Na poczatku strasznie swedzialo a teraz tylko lekko przy dotyku ale ogólnie mocno boli. Do tego pojawiło sie duze zaczerwienie oraz odchodzi od tego czerwona bolesna linia ktora jest za nadgarstek. Strasznie to dziwne. Dermatolog dziś w sumie nic nie powiedział i przepisał antybiotyki a ja sie martwie ze mogą nie pomóc :-[ Zna się ktoś bardziej i wie co to może być?[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/23e6a2d01ff3fa95f55102ee7f7b7c97.jpg[/img][img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/85c99153da1fad979c471458a4de377a.jpg[/img]
1 komentarz ostatni miesiąc temu
 
Proszę polećcie dobrą lampę do użytku domowego i czy można lampą również naświetlać powieki? Rozpoczynamy niedługo leczenie. Syn 16 lat ja również mam bielactwo. Od Pani Doktor dowiedziałam się, że będzie to naświetlanie kabinowe. A jak na twarzy i powiekach sobie z tym radzić? Dziękuję za informację.
1814 komentarz ostatni 10 dni temu
 
/ gość
Witam, czy udalo się zdiagnozować te plamy? Mam podobny problem i również lekarze nic nie wiedza
2 komentarz ostatni 17 dni temu
 
/ gość
REKLAMA:
REKLAMA: