Nie znalazlam nazwy po polsku, ale po angielsku to exfoliative keratolysis. Mam to samo od lat na dloniach i stopach. Jedyne co pomaga to krem z mocznikiem i kwasem mlekowym.
Od jakiegoś czasu walczę z cellulitem i zastanawiam się czy dalej próbować domowych sposobów czy jednak iść w zabiegi profesjonalne. Wiele osób mówi, że bez wsparcia technologii ciężko uzyskać widoczne efekty. Trafiłam na kilka ofert m.in od kliniki Neonia i wygląda to ciekawie, ale nie wiem czy to faktycznie działa tak dobrze jak opisują. Może ktoś robił podobne zabiegi i może powiedzieć jak wygląda proces i efekty?
Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.
Około tydzień temu wyszła dziecku dziwna wysypka na różnych częściach ciała. Nic nowego nie jadl, żadnych nowych środków do prania, mycia itp.
Raz bardziej czerwone raz mniej. Lekarz nie wie co to, przepisał maść sterydowa
Co to może być ?