Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Przez dłuższy czas lekarz mi dawał sterydy na skórę stwierdzil że to jest atopowe zapalenie skóry ale cały czas to powraca na nosie na brodzie nad ustami
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
To łupież pstry proszę kupić nizoral i szampon nizoral
21 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Prawdopodobnie zapalenie mieszków włosowych. Ktoś zna sprawdzony sposób?
8 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Hej, rok temu lekarz przepisał mi Minoxidil doustnie 0,5 mg po pół roku zwiększył na 1 mg. Po ostatniej wizycie ze względu na brak zauważalnych efektów zwiększył dawkę do 10 mg (raz dziennie). - dowiedziałem się o tym odbierając lek w aptece. Czy ta dawka nie jest zbyt duża przy leczeniu łysienia? Czy nie jest czasami niebezpieczna i ryzykowna dla zdrowia? Lekarz upiera się że przepisuje takie dawki swoim pacjentom i wszystko u nich jest okej. Przed przepisaniem zwiększonej dawki nie zlecił nawet żadnych badań bo stwierdził że wystarczy mu wywiad z pacjentem i to że dobrze czuje się po przyjęciu mniejszej dawki.
1 komentarz
ostatni 20 dni temu  
/ gość
13 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Halo i ktos cos ? Mam to samo . To napewno nie kurzajki .
8 komentarz
ostatni 3 dni temu  
/ gość
8 komentarz
ostatni 5 godzin temu  
/ gość
z jakiej części Polski jesteś?
4 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: