Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Nie znalazlam nazwy po polsku, ale po angielsku to exfoliative keratolysis. Mam to samo od lat na dloniach i stopach. Jedyne co pomaga to krem z mocznikiem i kwasem mlekowym.
42 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Witam, dzisiaj zauważyłam na przedramieniu dwie plamy, co to może być? Mam55 lat i biorę dużo różnych leków.
7 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Mam coś podobnego na ręce. Co wyszło?
5 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Mam to samo ale to chyba od proszku do prania nie wiem
5 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Sprawdź insulinoodporność i trzustkę
8 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 14-06-2017, 23:38:42 jeszcze jedno[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/5c5a2f68d110f54d39da3a2f84e1d4bc.jpg[/img][/CYTAT] Co wyszlo?
10 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 24-05-2025, 20:06:12 Cześć. Dziś zauważyłem przy odbycie krostke. Dodam że nie mam jelita grubego. Ileostomia na stałe. Co to może być. Pozdrawiam[/CYTAT]
3 komentarz
ostatni 10 dni temu  
/ gość
Czy tylko ja nie widzę odpowiedzi? Czy po prostu nikt tu nie opowiada z lekarzy?
5 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama: