Nie znalazlam nazwy po polsku, ale po angielsku to exfoliative keratolysis. Mam to samo od lat na dloniach i stopach. Jedyne co pomaga to krem z mocznikiem i kwasem mlekowym.
[CYTAT] gość 14-06-2017, 23:38:42
jeszcze jedno[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/5c5a2f68d110f54d39da3a2f84e1d4bc.jpg[/img][/CYTAT]
Co wyszlo?
[CYTAT] gość 24-05-2025, 20:06:12
Cześć. Dziś zauważyłem przy odbycie krostke. Dodam że nie mam jelita grubego. Ileostomia na stałe. Co to może być. Pozdrawiam[/CYTAT]