Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Witam , bardzo dlugi czas posiadam taka plame ktora sie łuszczy i swedzi , czasami zanika robi sie blada , czasem nabiera bardziej intensywnego koloru . Mam juz to pare lat ale odnosze wrazenie jakby zaczela sie poszerzac . Orientuje aie ktos co to ?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam Ostatnio zauważyłem u siebie pojedynczą zmianę na mosznie o wielkości ok 1/2mm czy jest to coś czym powinienem się martwić?
3 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Ja mam takie dwa na kciuku od jakichś 2 lat i ostatnio przybyło kilka na drugiej dłoni głównie ze strony wewnętrznej. Nie wiem co to ale po długiej pracy w lateksowych rękawiczkach odmoczyly mi się i zdrapalam. Te mniejsze zniknęły a dwa największe zmniejszyły się o polowe. Mnie to nie swędzi ani nie boli. W środku nie ma płynu, to jakby mini odciski lub kurzajki. Pewnie anomalie w grubości naskórka. Ewentualnie można żyletką ale paznokcie bezpieczniejsze, lub zrobić mocny peeling po rozmoczeniu skóry.
3 komentarz
ostatni 19 dni temu  
/ gość
Dziecko przedszkole, 3 letnie. Od 2 tygodni taka wysypka? Tylko na dłoniach, swędzi. Pediatra twierdzi ze to rumień zakaźny. Dziecko pierwszy raz mialo na początku grudnia. Z tego co wiem przechodzi się raz w życiu. Teraz usłyszałam od lekarza ze moze drugi raz ponieważ nie wykształciła przeciwciał. Mi to jednak nie daje spokoju.
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Mam to samo :( i nie wiem czy to alergia.
3 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
"Mam atopowe zapalenie skóry od kilku lat, przeprowadziłem się do Wrocławia, a koleżanka poleciła dermatologa w klinice doctorpro.pl. Na stronie zapoznałem się z artykułem: https://doctorpro.pl/wroclaw/services/dermatology/treatment-of-dermatitis i postanowiłem umówić się na wizytę. W klinice obejrzała mnie doskonała dermatolog, zleciła badanie i na jego podstawie rozpoczęła leczenie. Teraz czuję się znacznie lepiej. Świetna klinika, polecam wszystkim!
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Posiadam coś takiego na szyi. Nie pamietam ile czasu to mam, ale myślę, że można liczyć w latach. Cały czas to lekceważyłam z myślą, że to pieprzyk czy jakieś znamię. Czy miał ktoś coś takiego lub wie czy to nie będzie przypadkiem czerniak?
1 komentarz
ostatni 21 dni temu  
Reklama: