Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Dzień dobry, mąż na nodze ma taką zmianę. Po naciśnięciu wychodzi taka kaszowata gęsta biała wydzielina po której widać bardzo dokładną „kieszeń” otwór. Mąż mówi że nie boli. Ale jest wyczuwalne zgrubienie
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] Hadziaj 14-06-2022, 01:36:55 Dzień Dobry Od 2,5 tygodnia mam problem z dłoniami, zaczęło się od swędzenia i pieczenia wewnątrz dłoni i na opuszkach. Następnie na wewnętrznej stronie dłoni wyskoczyly mi czerwone plamki i schodzi mi skóra, szczególnie z opuszków palców. Skóra zrobiła się cienka a po chwilowym zamoczeniu np myciu rąk opuszki palców wyglądają jakbym je pół godziny moczył w wodzie Jak to wyleczyć proszę o pomoc Zdjęcia [img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/0944298bfa4d0ab05a3c37ee7302fad0.jpg[/img][img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/c65a2ae826116a944e13a0da29c27ad5.jpg[/img][/CYTAT] Mam dokładnie tak samo i nie mam zielonego pojęcia co to może być, w dodatku nie na wszystkich palcach. Ty się dowiedziałeś co to jest?
7 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Witam zostalem zdjagnozowany od soboty siedze w domu zle sie czuje gorączka wymioty Rodzinna mi zdjagnozowała pólpaśca dostalem antybiotyk i leki p virusowe jak przyspieszyc gojenie tego dziadostwa
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Bardzo podobnie wyglądają nawracające czerwone wędrujące plamy z białą obwódką przy przypadłości "język geograficzny" lekki stan zapalny języka. Jest korelacja pomiędzy ciągłym stresem i nerwicą. Warto sprawdzić poziom wit z grupy B i kwasu foliowego.Stan łagodny nie wymagający leczenia.Unikać wtym czasie gorących napojów,ostrych i kwaśnych potraw.Leczenie? Unikać stresu techniki relaksacyjne i suplementacja magnez,wit B i kwas foliowy.Najpierw oczywiście warto zrobić wymaz z języka by wykluczyć zakażenia grzybicze lub bakteryjne.
24 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Proszę spróbować linomag zielony mi pomógł na jakiś czas ta choroba powraca to jest potnica krostkowata
20 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Dzień dobry. Od kilku miesięcy mam w jednym miejscu na prawym pośladku zmianę skórną, czasami boli, czasem swędzi, łuszczy się. Jest tylko na prawym pośladku. Termin do dermatologa mam odległy więc może tutaj mi ktoś coś podpowie jak z tym walczyć zanim doczekam wizyty
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 05-12-2022, 23:58:13 Wiesz już co to? Mam to samo:)
5 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witam u mojej córki pojawiło się identyczne na kolanie wiadomo co to jest? zagoiło się dermatolodzy w mojej okolicy nie wiedzą
3 komentarz
ostatni 11 dni temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: