Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witajcie, na co to wygląda? Wizyta u dermatologa dopiero za tydzien prywatnie a zaczynam sie obawiać. Wyskakuje to raczej po słońcu, pocie itp, trenuje i tak to wygląda ale teraz jakoś mocniej.. znika, pojawia się chociaż tak mocno jeszcze nie było. Jeden łokieć tylko.
1 komentarz
ostatni 2 dni temu  
/ gość
Co to za choroba skóry wokół Penisa ?
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Też takie coś mam czy wie ktoś co to?
3 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Mam coś podobnego na ręce. Co wyszło?
5 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Mam podobny problem męczy mnie już smarowanie dłoni, używałam sterydu faktycznie na 2 tygodnie miałam spokój teraz znów to powróciło nie wiem jak z tym radzić
7 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Poproszę o informację co to może być
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
A to nie jest tak że nadużywał pan maści typu hydrokortyzonum... I dlatego się zrobiło po tym białe... pewnie swędziało i pan smarował... Miałem podobny problem wydaje mi się że to była tego przyczyna także odgrzewamy kotlety...
14 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Mam to samo czerwone i suche
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: