Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

grzybica, maść i powinno byc po sprawie
3 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Z 2-3 miesiące temu pojawiła się czarna kropka,byłem u dermatologa,przepisał mi maść ale nic nie pomogło. Teraz nawet trochę mnie to boli.
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 13-09-2020, 21:42:10 Witam, pisze z zapytaniem co to za plamki na skórze głowy?[img]http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/5403a39e182c017f8110f89f706f5f9e.jpeg[/img][/CYTAT]
3 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Spróbuj emulsji Squamax, plus szampon np. Paramedic Salic. U mnie dał dosyć dobre rezultaty.
8 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
witam udało ci się tego pozbyć lub wiesz co to jest?
3 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
11 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Co to jest? Świąd głowy nie do opanowania, mam ochotę się obedrzeć ze skóry bo na chwilę przynosi mi to ulgę,leci mi łupież przy drapaniu, mam jakieś bruzdy na głowie wyczuwalne pod palcem, czasem jak dotykam tych punktów to jakaś maź mi zostaje na palcu. Męczę się z tym czymś o kilku dni. Zwariować idzie! Tak swędzi i boli jednocześnie skóra głowy ☹️
1 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
rozstepy grzybka, rosniesz
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: