Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Przereklamowana metoda. To zwykła lupa w bardzo dużym powiększeniu. Właśnie byłam na prywatnej wizycie u dermatologa, bo chciałam potwierdzić diagnozę postawioną u lekarza z NFZ. Niepotrzebnie wydałam pieniądze, bo diagnoza się potwierdziła. Masowo zaczęły wypadać mi włosy po przejściu Covida.
2 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Ja jestem chory na plamice w wieku 27 lat mnie dopadła , jestem kierowcą zawodowym i strasznie mnie to meczy … brałem sterydy była bajka ,czułem się jak młody bóg i wszystko przeszło od opuchlizny po plamy ,ale czar prysł jak odłożyłem sterydy teraz myśle czy się zgłosić do szpitala czy iść do dermatologa po te sterydy bo się mega po nich czułem jak po witaminie c :) A nogi bolą i czerwone plamy się pojawiają , 4 tydzień choroby po 2 odstawiłem sterydy :(
14 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Zapomniałem o 6 punkcie 6. Dodaj do diety więcej błonnika, który przeczyszcza jelita i sprawia, że wchłaniają one więcej witamin - Makarony pełnoziarniste, chleby razowe, płatki owsiane i wiele innych Załączam jeszcze zdjęcie jak łatwo przygotować sobie witaminy do suplementacji - kupujesz pudełko z przegródkami i codziennie wieczorem połykasz wszystko na raz.
12 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Jak to rozwiązać?
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Byłam jeszcze u dermatologa i mówil że to luszczyca i juz sama nie wiem co dalej robić
3 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Od paru lat mam coś takiego. Na skórze głowy. Kiedyś była jedna wybroczyna teraz 3,i ta czerwona skóra wokół. Co to może być. Czy mam się martwić?
1 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Cześć uporałes się z tym?
3 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, medycyny i zdrowego stylu życia. To miejsce, gdzie eksperci i pasjonaci branży dzielą się wiedzą i doświadczeniem. 🏥💊 Aby uczcić tę okazję, organizujemy konkurs o jesiennej chandrze! 🍂😔 Jak wziąć udział? To proste: 👉 Polub stronę Medforum.pl! na Facebooku 👉 Dodaj pod postem konkursowym w formie komentarza przepis na to, jak skutecznie radzić sobie z jesiennym przybiciem. 👉 Polub post konkursowy Nagrody? Oczywiście! 🎁 Uczestnicy, którzy spełnią powyższe warunki i udzielą najciekawszych odpowiedzi, otrzymają zestaw kosmetyków Tołpa Dermo Face. Konkurs trwa do 14.12.2023 r. Jesień może być magiczną porą roku, a my chcemy razem z Wami odkrywać jej uroki. Dołącz do nas i podziel się swoimi sposobami na walkę z chandrą! Dowiedz się więcej na stronie FB Medforum.pl!, a także w regulaminie i weź udział w konkursie! 💪🍂 Więcej informacji znajdziesz na: https://medforum.pl/wiadomosc/konkurs-odpowiedz-na-pytanie-jak-walczysz-z-jesienna-chandra-i-zgarnij-nagrody/30950
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Reklama:
Reklama: