Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

U mnie to była alergia na nikiel
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Pomógł ktoś w tej kwestii? Też tak mam już od 2 miesięcy i co się pojawia to coraz większe.
3 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
O kilku lat w gorące miesiące wyskakują mi na dole nóg (po wewnętrznej stronie przy stopach) mocno czerwone, swędzące i gorące plamy - wyglądają jak poparzenie, są gładkie a nie jak wysypka. Byłam u 2 dermatologów i nie wiedzą co to. Robiłam doppler żył nóg i w porządku, byłam również u chirurga naczyniowego i nikt nie potrafi powiedzieć co to i jak leczyć. Znikają po jakimś tygodniu i za jakiś czas znowu się pojawiają. Szkoda, że nie można dołączyć zdjęcia bo trudno mi to opisać. Może ktoś miał podobnie i coś mi poradzi.
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Cześć, ostatnio strasznie dziwnie zmieniły sie moje stopy. Pojawiły sie bowiem czerwone plamy (śliskie, miękkie) z licznymi drobnymi urazami. Nie wiem co to jest kompletnie. Pojawiło sie odkąd zasiadłem do pracy na poważnie. Wyrzuciłem już z diety energetyki i kawę. Dodam ze codziennie w butach spędzam 9/10 godzin. [img]https://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/f42bcdae008bc556b88f599b03b5495d.jpeg[/img]
1 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Czy otrzymałaś/łeś diagnozę? Żaden lekarz nie wie co to jest. Mam identyczne dłonie
17 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Witam mam problem ze skórą wokół odbytu jak i samym odbytem z widocznymi ranami. Co zastosować na czas wizyty u lekarza. Dziękuję.
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
Mozliwe ze to łupież pstry, mi dermatolog przepisał szampon nizoral i na jakis czas pomogło i znowu nawróciły te zmiany skórne.
44 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Ja pół życia walczę z grzybica odbytu i pachwin, ale całkiem niedawno zastosowałem na pachwinach ciekawa terapię. Nasączyłem zwitki papieru toaletowego spirytusem salicylowym włożyłem w pachwiny i tak usiadłem przy komputerze. Przez parę dni był ból okropny, miałem tam pęknięta skórę, ale po paru dniach zmniejszał się. Teraz pachwiny są idealne!!! Z czasem jak skóra się wygoiła zakładałem majtki na noc i z nasączonymi witkami i zasypiałem. Obecnie walczę z odbytem, ale muszę robić to delikatnie by nie uszkodzić zwieracza.
164 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: