Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Wiem. Wiadomo finalnie co to jest?
7 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Tak, to włókniak twardy. Lekarz zrobuł USG tego "czegoś" Ja właśnie go usunęłam bo przy dotyku był bolesny. Mam założone kilka szwów. Wynik histopatologiczny za miesiąc... Myślę, że wszystko OK
5 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Wreszcie ktoś (dermatolog-alergolog) postanowił mi zrobić testy alergiczne (3 plastry na plecach) i mam mega uczulenie na NIKIEL :( to składnik większości rzeczy z którymi mam do czynienia - wszystkie klucze, narzędzia, błyszczące "chromowane" powierzchnie, sztućce, a nawet nożyczki, obcinacz do paznokci, pilnik .... jest tego b.dużo. Najgorsze jest, że po znacznym zminimalizowaniu kontaktu skóry z niklem, na efekt uleczenia trzeba czekać miesiącami ...
42 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Wysypka podobna do ospy, podejrzenie wyrzucenia antybiotyku przez organizm ale nie schodzi,co to może być?
6 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 14-02-2026, 18:48:50 [CYTAT] hardyhard2589 02-02-2026, 22:05:50 Czy komuś sie udało to wyleczyć?[/CYTAT] To chyba faktycznie rodzaj grzybicy. Nie bawiłbym się maści bo sam stosowałem elocom i maści roślinne i nie pomogło. Jeśli z czegoś korzystać to z medycyny naturalnej. Grzyby to pasożyty. Trzeba iść w tym kierunku. ,,Candida Albicans” czy jakoś tak. Napewno trzeba odstawić alkohol i słodycze (mówiąc słodycze nie mówię o owocach czy miodzie naturalnym - te rzeczy warto zostawić. Miód nie karmi grzybów.) Odstawić też przetworzone węgle (czipsy,paluszki,pieczywo z marketu,herbatniki,biszkopty etc.) jak jeść coś z mąki to tylko dobre pieczywo (najlepiej na zakwasie bo to dobre bakterie). Ale mówię: iść w kierunku pasożytów. Zrobić badania: morfologię,badania kału,kolonoskopie, gastroskopie. Jeśli pasożyty nie wyjdą w kale to nie znaczy ,że ich nie ma. Niektórzy zanoszą kał do weterynarza bo tam lepiej badają niż w szpitalu czy przychodni. I powtórzę się jeszcze raz - szukać w temacie pasożytów. Problemy skórne zawsze wynikają z osłabionej odporności a ta jest osłabiona przez bakterie,drobnoustroje,robaki itp czyli organizmy z grupy pasożytów.[/CYTAT] kolonoskopia i gastroskopia moga byc niebezpieczne. Warto sie wstrzymac z takimi zabiegami.
172 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Proszę spróbować szampon przeciwłupieżowy z ketokonazolem typu zoxin- med, do kąpieli oczywiście. Rada lekarza, działa cuda.
54 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 10-03-2023, 19:31:14 Męczę się już dwa lata koszmar. Lekarze bagatelizuja to twierdząc że to alergia. Połowę włosów mi wypadło ale zatrzymałam to wariactwo szamponami łojotokowymi i ponieważ sklejaly się jak strąki bo to powoduje LZS. Już przetestowałem wszystkie olejki zachwalane na forach cherbaciany pichtowy srebro siarka Mydło ocet leki na świerzb leki doustne na pasożyty i nic. Kupę kasy straciłam i nicTen kto mówi że to wszyscy mają to życzę jemu aby to go spotkało co mnie łazenie podrażnienia i roztroj nerwowy depresja ale nie poddaje się i kupiłam nowy środek mam nadzieję że to pokonamy.[/CYTAT] Witam. Czy coś pomogło Pani na nużeńca ostatecznie?
167 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Hej, chciałam wam polecić grupę na fb. Może komuś z was pomoże :) https://www.facebook.com/groups/3805942399710771
1 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: