Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Jak można to wyleczyć
247 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Od jakiegoś czasu pojawiło mi się na dłoniach zmiany i na obu dłoniach w miejscu lini papilarnych . Proszę o poradę bo mnie to niepokoi
1 komentarz
ostatni 14 dni temu  
/ gość
[CYTAT] gość 30-04-2026, 18:39:06 Dzień dobry, może ktoś z was mi powie co wyskoczyło mi zboku środkowego palca u lewej ręki , nie boli , jest trochę twarde ,wcześniej nie miałam nigdy.Od około tygodnia się nie zmniejsza i nie znika[/CYTAT]
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
Czy ktoś szedł już w tym temacie w stronę pasozytow? Czy np tasiemiec albo podobne nie mogą być powodem takich zmian skrorych?
72 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Co było ? Pewnie cos wenerycznego
4 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Hej dziewczyny. Ja od niecałego roku również borykam się z tym samym problemem. Usta co jakiś czas, mniej więcej co tydzień, robią się na maksa podrażnione, pieką, są zaczerwienione dookoła, wyskakują na nich maleńkie krosteczki. Kilka razy obudziłam się też z zaschniętą wydzieliną na ustach. Jedyne co mi pomaga wyciszyć te stany to protopic. Poza tym jak już udaje mi się je doprowadzić na parę dni do porządku to używam tylko lanoliny, żadnych pomadek. Zauważyłam że usta reagują "zbliżeniowo" np na pomidora. Jeśli zjem pomidora i nie dotknie on moich ust to wszystko jest ok, a jeśli sok z pomidora gdzieś mi te usta dotknie to zaraz wyskakuje podrażnienie. To samo zauważyłam też z piwem, jak piję przez słomkę to jest ok, jak napiję się z butelki bądź kufla to w przeciągu paru minut mam dookoła ust wielkie zaczerwienienie. Dermatolog każe mi nadal stosować protopic, zero próby rozwiązania problemu, znalezienia przyczyny. Macie do polecenia jakiegoś dermatologa w woj. Łódzkim?
84 komentarz
ostatni 6 dni temu  
/ gość
To są potówki. Normalna rzecz. :D jak nakladacie bogate kremy na noc, to skóra jest zapchana okluzją i tak sobie z tym radzi. Rozwiązanie to mniej ciężkie kremu na noc i zmiana poszewek co kilka dni. Plus nie przejmujcie się zbytnio :D
13 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
6 letnia córka od kilku dni ma na twarzy czerwone plamy teraz zachorowała wszystko się nasiliło Lekarz w poz kazał iść do alergologa a to z dnia na dzień powiększa się 😔
40 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Reklama: