Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Hej, ja próbowałam wszystkiego. Dopiero octenisept pomógł. Spryskiwałam bezpośrednio na zmiany i zostawiałam aż wyschnie. Szybko pomogło
19 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Hej wiem, ze to dawny wpis ale moze pomoże komuś innemu. Zmagam sie z trądzikiem różowatym wiele lat, stosowałam chyba wszystko łącznie z miodem hanuka, odymianiem liśćmi brzozy oraz z ***, który pomógł na krótko. Znajoma aptekarka i zielarka zasugerowała, ze to problem z jelitami. To także potwierdził mi dietetyk. Co pomogło na dobre? Najpierw oczyszczanie organizmu mieszanka w równych częściach ziele wrotyczu, ziele piołunu, kora dębu i kora kruszyny. Bierzesz łyżeczkę tej mieszanki i zalewasz kubkiem wrzątku. Pijesz małymi łyżkami przez cały dzień jak wystygnie ( bardzo gorzkie) lub calosc przed pójściem spać. Uwaga, moze cie mocno przeczyścić. Powtarzasz przez 5 dni z rzędu max lub tyle dni ile dasz radę. To oczyszczanie rób nie więcej niż raz na miesiąc. Po oczyszczaniu przez resztę miesiąca bierz regularnie probiotyk. Zmniejszenie ilosci spożycia cukru i produktów przetworzonych tez mocno pomaga. U mnie trądzik znikł całkowicie, a gdy, zwykle po złej diecie, mam niewielki nawrót to pije mieszankę oczyszczająca 1 dzień i wszystko wraca do normy
33 komentarz
ostatni 12 dni temu  
/ gość
[CYTAT] gość 20-11-2025, 16:27:01 Hej . Kilka dni temu pojawiła sie ok 5cm plamka na szyi , nie swędziała i wyglądała jakbym sie zadrapałam. Nic z tym nie robiłam bo ani nie bolało ani nie swędziało aż do wczoraj. Zaczęło swędzieć i z małej plamki zrobiła sie jakby większa plama w obrębie szyi w dodatku swędzi i jak smaruje kremem to lekko szczypie. Co to moze byc ? Lekarz dopiero we wtorek niestety wcześniej brak miejsc. [/CYTAT]
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Łuszczyca głowy polecam dziegieć 3 dni po 2 godziy smarować umyć po 3 dniach olejek konopny 3 dni nasmarowć na noc po 3 dniach olejkiem baobab biotyna wtym jest też olejek konopny z firmy serum super pomaga miałem taki silny stan zapalny
5 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Ta wysypka to bakteria nużeniec Działa na nią metronidazol, olejek z drzewa herbacianego ,sauna ,gorące kąpiele. To mikroskopijny pajączek ,który ginie w wysokiej temperaturze 54stopnia
18 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
U mnie występuje tylko ten rybi zapach. Ale nic na niego nie pomaga, znaczy fluorochinolony sprawily, ze tego zapachu nie bylo, ale jak skonczylem brac to znowu to samo. Mialem badania na bakterie tlenowe, beztlenowe, grzybice i choroby weneryczne i wszystko negatywne, a problem dalej wystepuje. Urolog rozklada rece, a ja nie wiem co robic, bo mnie to krepuje. O higiene dbam bardzo, wycieram papierem, aby wilgoc nie zalegala, a problem dalej jest.
30 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Wiem. Wiadomo finalnie co to jest?
7 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Zobaczyłem dzisiaj na brzuchu takie zmiany, nie bolą, nie swędzą, są jakby lekko łuszczące się. Co to może być?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
Reklama: