Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam Ja dokladnie mam to samo ... Czy ktos juz wie co to moze byc ?? [CYTAT] gość 31-03-2025, 11:59:37 Witam. Ja czytam i oczom uwierzyć nie mogę… mecze się z IDENTYCZNIE TAKIM SAMYM problemem… Czy pan przypadkiem się dowiedział co to za problem? Nikt ale to nikt nie może mi pomoc. Byłam już u wielu lekarzy i u wiele dermatologów. Pozdrawiam[/CYTAT]
6 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
W listopadzie 2005r. pani prof. dermatologii postawiła diagnozę łuszczycy krostkowej - na podeszwach i łukach stóp , również na wewnętrznej części dłoni pojawiły się krostki z żółtą zawartością w środku. Zlecono biopsję tych zmian i ocenę histopatologiczną, czekam na wyniki. Do czasu, gdy będą wyniki biopsji z oceną histopatologiczną, pani prof. zleciła smarować krostki dwa razy dziennie pigmentem castellani. Niestety krostki się zlały, popękały i zrobiły się rany, obecnie większa część podeszwy w lewej stopie. Od tygodnia nie mogę chodzić na lewej stopie. W oczekiwaniu na wyniki i wizytę w styczniu 2026r. postanowiłam smarować diabetegenem ***. Niestety nie ma poprawy, ponieważ na gojących się fragmentach skóry pojawiają się krostki z żółtą zawartością w środku. Czekam do poniedziałku, wtedy przyjmuje pani prof. dermatologii, mam nadzieję na przyjęcie do szpitala. Czym to smarować? Zrozpaczona pacjentka
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
8 komentarz
ostatni 1 dzień temu  
/ gość
Witam mój tata już załatwił tak drugą nogę. Jego wyniki są super, nie ma stopy cukrzycowej. Jest pod opieką naczyniowca , dermatologa i chirurga. Przy pierwszej nodze korzystał z terapii Komory hipobarycznej oraz z larw muchy plujki. Obecnie lekarze twierdzą że to winna lotu samolotem że ciśnienie było za wysokie i w taki sposób pękają mu naczynka i dochodzi do stanu zapalnego. Pomóżcie
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Hej, ja próbowałam wszystkiego. Dopiero octenisept pomógł. Spryskiwałam bezpośrednio na zmiany i zostawiałam aż wyschnie. Szybko pomogło
19 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
[CYTAT] gość 22-06-2026, 20:12:54 Czy plamy wracają np po 2 czy 3 latach naswietlan?[/CYTAT] Naświetlałam się UVB przez rok i 4 miesiące . Pigment który wrócił trzyma się już kilka lat . Też się leczyłam nie tylko same lampy . Jeździłam z mamą co jakiś czas do kontroli aż do skutku . Wygląda na to że to już tak zostanie na zawsze . Każde słoneczko wykorzystuję , dla przyjemności choć uważam że jak pigment pracuje to dobrze dla mnie .
2919 komentarz
ostatni 3 dni temu  
/ gość
[CYTAT] gość 11-10-2014, 15:54:24 CZEŚĆ nazywam się irek Chorobę M F rozpoznano u mnie na koniec 2010 ,przez te cztery lata była to męka ,choć ostatni rok muszę powiedzieć że skóra wygląda całkiem dobrze.Leczony byłem w kilku szpitalach .min. w Bydgoszczy,Elblągu,Gdańsku ,ale to Gdańsk ,postawił"mnie na nogi.W trakcie choroby dołączyła cukrzyca,reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów kolanowych.Początkowo byłem leczony sterydami i różnymi maściami .Przez prawie rok wstrzykiwałem sobie INTERFERON ALFA .Ale coś za coś po interferonie paskudnie się czujesz.TERAZ leczony jestem METOTREKSAT 20mg i NOWY LEK o nazwie TARGRETIN(BEKSAROTEN75mg)Gdybyy nie bóle stawowe to nie czułbym że jestem chory na MF.W razie pytań pisz [email protected] IREK I życzę zdrowia:)[/CYTAT] Witam, bardzo mnie interesuje jak długo bierze Pan Beksaroten i jak sobie Pan radzi z bólami stawowymi, bo moja siostra zaczęła brać teraz na ziarniniaka grzybiastego w drugim stadium i trochę się obawiamy skutków ubocznych, w tym utraty włosów? Z góry dziękuję za odpowiedź.
80 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Nużenca na skórze ma praktycznie każdy z nas, tak jak bakterie, chodzi po prostu o to żeby się nie namnażał, a namnożyć może się nawet przy spadku odporności
25 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Reklama: