Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

U mnie powodował to krem z retinolem jaki zacząłem używać w okół oczu, pół roku nie mogłem dojść co to i skąd się wzięło, przestałem używać kremu bo mi sie skończył, tydzien później nie było śladu po łuszczeniu, łuskach, zaczerwienieniu i obrzękach. Na jakiś czas przestań używać czegokolwiek w tej okolicy i zobacz potem pojedynczo, co to powoduje.
13 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
I co to było? Jak szybko zniknęło? Mam podobny problem u siebie i zastanawiam sie czy isc do lekarza
2 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
Dodam że swędzi …
2 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Mam tą chorobę najgorzej wygląda moje ciało dużo strupów najgorzej na nogach. Ostatnio zauwarzyłem że strupy się szybciej goją jak zacząłem smarować płynem o nazwie "Franzbranntwein" tylko że strupy przeniosły si więcej pod głowę, szyję, łopatki i pod szyją
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Od jakiegoś miesiąca pojawiło mi się takie bolesne coś na stopie. Przy dotykaniu wyczuwam pod skórą zgrubienie, boli przy chodzeniu. Co to może być? Nie wiem jak to leczyć i do jakiego lekarza się udać.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Kto miał do czynienia z nużycą u nastolatków? Moja córka ma nużycę 3 stopnia. Czytałam w tym: https://doctorpro.pl/blog/demodicosis-causes-and-treatment artykule, że kuracja może trwać od 3 miesięcy do roku (((Powiedz mi, kto ma pozytywne doświadczenia z leczenia? U jakiego lekarza leczyłaś? Boję się popsuć skórę dziewczynki. Córka jest bardzo zmartwiony.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
[CYTAT] gość 04-02-2024, 08:42:16 Witaj gdzie ta kropka jest umiejscowiona ? Wstaw jeśli możesz w oddaleniu jak to wyglada[/CYTAT] Kropka znajduje się blisko kostki na nodze
4 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Cześć. Mi na początku i w późniejszym okresie wysuszał skórę. Ale zaczerwienienie rzeczywiście zaczęło znikać. Może jesteś uczulona na jakiś składnik? Jeśli też wysusza Ci skórę to dobrze po wchłonięciu rozex zastosować jakiś krem nawilżający. Pozdrawiam.
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: