Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Mi pomaga nalewka z orzecha włoskiego 30% stosuję 10 ml/ 50 kg wagi ciała stosuję miesiąc. W sumie stosuję na stawy ponieważ powoduje nawilżenie stawów i ulgę przy problemach z chodzeniem .Działa też przeciw pasożytniczo i bakteriobójczo.. Przy dłuższym stosowaniu trzeba przyjmować ją rozcieńczoną w 1/2 szkł.wody żeby nie wybiła również pożytecznych bakterii.Jak ktoś nie chce lub nie może alkoholu to wieczorem odmierzyć porcję nalewki wlać do szkłanki i zostawić do rana aby alkohol odparował a lekarstwo zostanie.Stosuję raz dziennie .U mnie stan skóry się wyraźnie poprawił .Nie wiem jak długo stosować czy robić przerwy bo stosuję miesiąc na stawy a efekt że skórą to tak przy okazji.
1 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Czy u Was wyjaśniło się co z tym uszkiem? Mam podobny problem u córki 5letniej. Od prawie miesiąca ucho momentami aż sine, opuchnięte, do tego dochodzi rozpalony policzek od strony ucha a po tygodniu po przeciwnej stronie. Badania krwii nic nie wykazały, teraz idziemy na kolejne plus badania na pasożyty itp....
4 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Ta wysypka to bakteria nużeniec Działa na nią metronidazol, olejek z drzewa herbacianego ,sauna ,gorące kąpiele. To mikroskopijny pajączek ,który ginie w wysokiej temperaturze 54stopnia
18 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
Hej dziewczyny. Ja od niecałego roku również borykam się z tym samym problemem. Usta co jakiś czas, mniej więcej co tydzień, robią się na maksa podrażnione, pieką, są zaczerwienione dookoła, wyskakują na nich maleńkie krosteczki. Kilka razy obudziłam się też z zaschniętą wydzieliną na ustach. Jedyne co mi pomaga wyciszyć te stany to protopic. Poza tym jak już udaje mi się je doprowadzić na parę dni do porządku to używam tylko lanoliny, żadnych pomadek. Zauważyłam że usta reagują "zbliżeniowo" np na pomidora. Jeśli zjem pomidora i nie dotknie on moich ust to wszystko jest ok, a jeśli sok z pomidora gdzieś mi te usta dotknie to zaraz wyskakuje podrażnienie. To samo zauważyłam też z piwem, jak piję przez słomkę to jest ok, jak napiję się z butelki bądź kufla to w przeciągu paru minut mam dookoła ust wielkie zaczerwienienie. Dermatolog każe mi nadal stosować protopic, zero próby rozwiązania problemu, znalezienia przyczyny. Macie do polecenia jakiegoś dermatologa w woj. Łódzkim?
84 komentarz
ostatni 7 dni temu  
/ gość
Od jakiegoś czasu miałam ten sam problem , a córce również od kilku tygodniu pojawiała się okoloustna wysypka bez pęcherzyków , smarowaliśmy już chyba wszystkim i nic nie pomagało ,nie wiem czy to miało jakiś związek ale teraz mogę domniemywać że tak , odrobaczyliśmy sie całą rodziną mimo braku objawów i naprawdę mam czystą twarz i córka również , to musiał być strzał w 🔟
8 komentarz
ostatni 5 miesięcy temu  
/ gość
[CYTAT] gość 20-10-2023, 13:02:21 Dzień dobry, zwracam się z prośbą o kontakt. Mam identyczny problem. Czy Pani może mi coś doradzić ? Jestem już zmęczona i zrozpaczona. Nic nie pomaga na te chore powieki. Mój adres email: [email protected]. Pozdrawiam Dominika Górska[/CYTAT] Witam, czy poradziła sobie Pani z problemem? Zmagam się już 3 miesiące
15 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Zobaczyłem dzisiaj na brzuchu takie zmiany, nie bolą, nie swędzą, są jakby lekko łuszczące się. Co to może być?
1 komentarz
ostatni 4 miesiące temu  
/ gość
mam podobnie, tylko gorzej. zobacz tu https://forumdermatologiczne.pl/forum/dermatologia-grupa-dla-rodziny-i-pacjenta/watek/1601601/1
2 komentarz
ostatni 9 miesięcy temu  
/ gość
Reklama: