Reklama:

Popularne na forum

Szkoda że nie piszecie jak macie poprawę bo wiele osób czeka na jakieś wskazówki bo lekarze nic nie diagnozują😐
9 komentarz
ostatni miesiąc temu  
/ gość
6 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
2 komentarz
ostatni 2 miesiące temu  
/ gość
3 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Bym go olizał jak lizaka
2 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Tak ja też mam takie same
3 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Czy mój członek jest normalny?
1 komentarz
ostatni 24 dni temu  
/ gość
Witam od mniej więcej 4 miesięcy mam coś takiego na trzonie co to może być? Dodam ze nie swedzi i nie boli. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
Reklama: