Reklama:

Wszystko o usuwaniu tatuaży

Ten tekst przeczytasz w 6 min.

Wszystko o usuwaniu tatuaży

Shutterstock

Tatuaże u mężczyzn

Tuszowe malowidło na skórze, potocznie zwane tatuażem wciąż budzi mieszane uczucia - dla jednych jest ozdobą, inni uważają, że oszpeca ciało. Jego historia sięga 2000 roku p. n. e.

Z tego właśnie okresu pochodzą odkryte obrazy ścienne, pozwalające przypuszczać, że już w tamtym okresie człowiek pierwotny znał technikę tatuażu. Rzymianie rysunkami na skórze „oznaczali” niewolników oraz kryminalistów, a Saksonii tatuowali sobie swój herb rodowy. Tatuaż odgrywał także istotną rolę w rytuałach. 

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Inne tematy

Guz na żołędziu prącia.
Witam, mam 18 lat i od jakiegoś czasu zauważyłem takiego guza. Czy wygląda na raka lub na coś innego? Dodam że mam stulejkę i szykuje sie na zabieg.
Guz na penisie
ostatnio zauważyłem biały jakby guz na penisie na żołędziu. przy nacisku nie boli ani nic
Już brak sił
Jak to rozwiązać?
gość
Forum: Włosy
Skóra glowy
Od paru lat mam coś takiego. Na skórze głowy. Kiedyś była jedna wybroczyna teraz 3,i ta czerwona skóra wokół. Co to może być. Czy mam się martwić?
Szukamy już wszędzie
Czy naprawdę to działa .Czytam każdy post .Większość z was jest zadowolona z tego produktu .Pytanie na jak długo to wystarczy
KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Reklama:
Reklama: