Reklama:

Kroplówka witaminowa - szybki sposób na zregenerowanie organizmu

Ten tekst przeczytasz w 6 min.

Kroplówka witaminowa - szybki sposób na zregenerowanie organizmu

Shutterstock

Szczęście

Kroplówki witaminowe na świecie od dłuższego czasu są hitem - z takiej terapii korzystają znani aktorzy i celebryci (m.in. modelka Cindy Crawford, czy piosenkarka Rihanna). Koktajle witaminowe, które podawane są dożylnie, komponuje się w różny sposób (dobierając odpowiednie proporcje witamin oraz minerałów), jest m.in. terapia na ładną skórę, na przeziębienie, wzmocnienie organizmu. W Polsce „kroplówkowy” trend jest w miarę młody, ale już ma swoich zwolenników.

Reklama:

POWIĄZANE DYSKUSJE NA FORUM Z KATEGORII Inne tematy

Guz na żołędziu prącia.
Witam, mam 18 lat i od jakiegoś czasu zauważyłem takiego guza. Czy wygląda na raka lub na coś innego? Dodam że mam stulejkę i szykuje sie na zabieg.
Guz na penisie
ostatnio zauważyłem biały jakby guz na penisie na żołędziu. przy nacisku nie boli ani nic
Już brak sił
Jak to rozwiązać?
gość
Forum: Włosy
Skóra glowy
Od paru lat mam coś takiego. Na skórze głowy. Kiedyś była jedna wybroczyna teraz 3,i ta czerwona skóra wokół. Co to może być. Czy mam się martwić?
Szukamy już wszędzie
Czy naprawdę to działa .Czytam każdy post .Większość z was jest zadowolona z tego produktu .Pytanie na jak długo to wystarczy
KONKURS! Jesienna chandra: jak sobie z nią radzić? Odpowiedz na pytanie i wygraj zestaw kosmetyków! 🍁🎉
Cześć Wszystkim! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie ruszył nasz nowy serwis: Medforum.pl! 🚀 Na tej platformie znajdziesz najbardziej aktualne informacje, artykuły i porady z zakresu farmacji, ...
Reklama:
Reklama: